Oulun Aikuiskoulutuskeskus Oy - OAKK

Kotkantie 3 90250 Oulu

08 5584 7711

http://www.oakk.fi

Asiantuntijat

Eija Kuha

Eija Kuha

Kehittämispäällikkö

Henkilöstön työhyvinvoinnin ja osaamisen sekä strategialähtöisen projektitoiminnan johtaminen ja kehittäminen. Projektit-tiimin esimies.

p. 044 703 7793

Jaakko Tikanoja

Jaakko Tikanoja

Jarmo Laurikkala

Jarmo Laurikkala

Kari Holappa

Kari Holappa

Martti Hautamäki

Martti Hautamäki

Pekka Leinonen

Pekka Leinonen

p. +358 44 703 7794


Yhteistyössä

Centria Ammattikorkeakoulu Lappia Ammattiopisto JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä OAMK Oulun Ammattikorkeakoulu Rakennusteollisuuden Koulutuskeskus RATEKO Keskipohjanmaan Koulutusyhtymä Kajaanin Ammattikorkeakoulu Oulun Yliopisto Lapin Ammattikorkeakoulu Oulun Aikuiskoulutuskeskus - OAKK Oulun seudun koulutuskuntayhtymä PSK-Aikuisopisto Koulutuskeskus Brahe Pohto Rastor Ammattienedistämislaitossäätiö AEL sr FinNuclear Oy