Ydinvoima-alan verkko-oppimismateriaali

Kategoria
Muut

Paikkakunta
Kaikki paikkakunnat

Koulutuksen sisältö

 Ydinvoima-alan toimittajaksi pyrkiville yrityksille ja alalla jo toimivien yritysten uusille henkilöille suunnattuja verkko-oppimiskursseja. Kurssit löydätte ELLEN -verkko-oppimisympäristöstä.

Yhteyshenkilö
Jekaterina Lavonen, +358 44 710 2062,

Linkki ilmoittautumiseen

Koulutus alkaa
04.09.2019
Koulutus päättyy
31.01.2022
Haku päättyy
31.01.2022
Hinta
Maksuton€
Laajuus


Yhteistyössä

Centria Ammattikorkeakoulu Lappia Ammattiopisto JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä OAMK Oulun Ammattikorkeakoulu Rakennusteollisuuden Koulutuskeskus RATEKO Keskipohjanmaan Koulutusyhtymä Kajaanin Ammattikorkeakoulu Oulun Yliopisto Lapin Ammattikorkeakoulu Oulun seudun koulutuskuntayhtymä PSK-Aikuisopisto Koulutuskeskus Brahe Rastor Taitotalo